Sevgide Deja Vu Olayları

5
414

Şu gençlik zamanları sevmeye-sevilmeye muhtaç olma durumları sanırım..İstiyor insan bir seveni olsun,sabah kalksın,ilk işi onu merak etmek olsun.. Başlıyor ilişki,aman ay ne güzel gidiyor değil mi? Çok seviyorsun,arkadaş sohbetlerinde şu lafı mutlaka duymuşsunuzdur “ama benim ki çok farklı be abiii,manyak seviyorum” hakkaten de manyak seversin..Sonra birşeyler olur, bi bokluk çıkar illa ki, o çok sevdiğin kişiyi tanıyamaz olursun,çünkü zaten hiç tanımamıştın be gardaş,o güzel zamanlarda yaşananlar,endorfin hormonunun fazla salgılanmasından doğan mutluluklardı,kalp çarpıntıları falan..Biter sonra..Bir süre geçer,sonra gene ararsın böyle bir mutluluk,durursun düşünürsün,”Lan ben böyle birşeyi yaşamıştım,gene sonu aynı olacak” dersin ama üstüne gidersin,al sana deja vuuu..En güzeli bulaşmamak mı bilmem ama,nice kalpler kırılacak daha,oyy oyy,kurucam en sonunda Anti-Flört Derneğini..

5 YORUMLAR

  1. bana göre aşk acı wersede yaşanması gereken bi duygu..aşkı sadece mutluluklaryla deil acılarıyla da sewmek lazım..düşünüom eski ilişkilerimde çok acı çektim ama çokta mutlu oldum yine olsa yapar mıydım o acıları çeker miydim die düşündüm şimdi…cewap = ewet 😀

  2. yaw aslında bi de ilk aşk unutulmazmış mantığı vardır. insan bir kere aşık olur ve sonra da o aşık olduğu kişiden ayrılır. sonra yaşadığı ilişkilerde ise hep o ilk aşkı arar aslında. kopuklukta hep bu noktada başlar. çünkü hiç bi zaman aranan bulunamaz!!! o yüzden diğerleri sadece bir deja vu dan ibarettir. inşallah deja vu suz gerçek bi ilişki yaşayabiliriz…….

  3. dogru söze ne hacet dostum yasad1k bizde bizde farkettik ama bu öle biseyki farketsende vazgecemiosun….ad1 neyse art1k sevgimi bagImlIlIkmI…..sende sev ama seninki hakikaten farkl1 olsun.

  4. cok guzel yorumların var kardeşim, insanı hem gulduruyor hem dusunduruyor 🙂
    ALLAH diline ve nefesine kuvvet versin, türkiye nin senin gibi beyinlere ihtiyacı var..

CEVAPLA

İnsan mısın? *