İsterük İstemezük 4

3
546
 1. Benzin daha da zamlansın,Litresi en az 10 ytl olsun isterük.En sonunda delirmek,her yere çıplak olarak ve koşarak gitmek isterük.
 2. Elektiriğe gelen zammı kınamak isterük.Öyle zam mı olur.Zam dediğin yürekleri titretsün isterük.En az % 200 zam isterük.Her vatandaşın ağzına bi rüzgar santrali kurulsun,nefes alıp verirken elektürük üretelüm isterük,termik santrallere gerek kalmasun isterük.
 3. Ana haber bültenlerini ünlüler sunsun istemezük,her hafta çekiliş yapılsın,sıradan bi vatandaş sunsun isterük..Önemli olan haberse,spikerlere tonlarca para verilmesin,dötleri kalkmasın isterük..
 4. Millet olarak bilinçlenelüm,bankaların bize yaptığını,biz onlara yapalum isterük.Günde 1 milyon kişi,bankaları 5 kez arayıp,“selam,bende bok gibi para var,size kredi vereyim mi” diyelüm isterük.
 5. At Yarışları artık baydı,“Sidik Yarışları” isterük,hem ülkemizde bunu yapanlar da çok,yarışmacı sıkıntısı çekmeyiz..Yetkililerden sadece mekan isterük.
 6. Sigara paketlerinin yan tarafının kibrit gibi olmasını isterük,sigara paketinden de 20 kibrit çıksın isterük.Her sigara yakışımızda çakmak aramak istemezük..
 7. İstemedikçe terk etmeyen sevgülü isterük,bunların beyin çipi kaç paraysa sorun değil,verelüm isterük.
 8. Bir kerede Tv’deki Orman Yangını haberlerinde “Ciğerlerimiz Yandı” ifadesi kullanılmasın isterük.Bu ifade kullanılmayınca da,haberi izleyince orman yangını olduğunu anladığımızı belirtmek isterük,biraz daha yaratıcı olalım isterük.

3 YORUMLAR

 1. tekrar ben, bankaları arama muhabbetine ben de katılıyorum, beni de iki de bir arayıp duruyorlar. en son telefonu bir kenara bıraktım ve bayanın (bakın ne kadar kibarım) kendi kendine susmasını bekledim. süper bir zevk tavsiye edilir.

 2. insanların ağızlarına takılan rüzgar santrali güzel fikir böylece cep telefonu şarj etme sorunu da yaşamayız, neden daha önce düşünmedim.

 3. evettttt. hepsine katılıyorum.. özellikle
  çıplak koşma fikrine…

  ben zaten koşuyodum. biraz da çıplak koşalım nolacak.
  zaten bu ekonomik bunalımda millet üstünü başını
  parçalar sıkıntıdan merak etme abü 😀

CEVAPLA

İnsan mısın? *