Yarım Kalan ama Tam Hikaye..

5
650

Oğlan kızı gördü sevdi,kız oğlanı gördü sevdi.Önce kim kimi gördü,oğlan da kız da bilemedi.Umurlarında da değildi zaten..

İkisi de bi konferansta söz almayı bekleyen heyecanlı öğrenci misali kıpır kıpırdı.Kız söze başladı; “Ben…” dedi,oğlan araya girdi; “Sen,evet sen” dedi,devam etti; “Sen,O’sun” dedi..Kız şaşırdı, “Kimim ki ben” dedi..Oğlan,kızın sorusuna aldırış etmeden devam etti “Nerdeydin ki” dedi,sitemkar..Kız,akşam ezanından evvel eve gelemeyip geç kalmış 12 yaşındaki çocuk misali bi bahane düşündü kafasından,sonra çok saçma olduğuna karar verdi,beni ilk kez gören biri neden bana nerdeydin desin ki dedi içinden..Kız ancak “Şeyy,ben..” dedi..Oğlan kızın mahçupluğuna sevindi,gözlerinin içi gülüyordu..Bu sefer kız aldı sözü; “Sen nerdeydin ki” dedi..Oğlan hiç düşünmeden cevap verdi “Ben seni aradım hep” dedi..Kızın mahçupluğu gitti,sevilmenin verdiği sevinçle doldu kalbi..Kızın, o an içindeki sevgiyi bölseler en azından 3 sevgisiz kalbe yetecek kadar sevgi vardı içinde..

BİTTİ…Niye mi Bitti?Böyle kalsın istedim,kız oğlana baksın,oğlan kıza baksın..Sen yukarıdaki hikayeyi oku,hep öyle hatırla..Çünkü gerçek yaşamda devamı iyi bitmiyor.Gerçek yaşamda,kız seviyor,oğlan seviyor,sonra kız üzülüyor,oğlan peşine daha da üzülüyor..Hikayeler yarım kalsın,en güzel yerinde kalsın..

5 YORUMLAR

  1. çok haklısın,en güzel yerinde bitirmişsin bence, çünkü her hikaye zaman geçtikçe başlarken ki güzelliğini yitiriyor malesef. İnsan, içini sevgiyle dolduran o kişiyi tanıyamaz oluyor. Bir şiirde dinlediğim “Ne zaman eskiyor sevgiler, ödenen bedellerin acısı geçince mi?” sözünü hatırlattı bana..

  2. böyle bi kitap okumustum ben kızla erkek onca zorlugu asıp tam huzura erdiklerinde ayrılıolardı.. sırf askları hayattan yara almasın yıpranmasın diye okudugumda cok sacma gelmişti hala da öle gelio iyi ya da kötü yasanması gerekiodu…yasanması gereken hersey yasanmalıdır.. cok romantik oldum lan ben=/

  3. çok güzel olmuş aga… bende severim zaten durum
    hikayelerini, ama yarım hikaye fikri de güzel…

    böle hikayelere açız aga. dahasını istiyoz 😀
    yarım yarım bırakıon hevesimizi kursağımızda…

  4. En güzel hikaye henüz yazılmamış olandır. Bitmeli ki diğer hikayeler,en güzeline bir adım daha yaklaşılsın. En güzel hikaye asla yazılmaz,ancak yaşanır…

CEVAPLA

İnsan mısın? *