Google Evliya mıdır Alim midir 4

6
498

Bu seriye ara vermiştim,gene idrak sınırlarını zorlayabilen aramalar mevcut,ilk kelimeler arama motorunda aranmış kelimeler,çizgiden sonrası da yorumlarım.

 1. otobüsçü sigarası — bildiğim kadarıyla uzun parliment olsa gerek
 2. savcı vs hakim — evladım street fighter mı bu.Savcı versus hakim diye karşılaştırma yapıyosun?
 3. ye kürküm ye ne göstergesidir — hayvanlığın olsa gerek
 4. maka faka anlamı — sakın mada faka olmasın o?
 5. erasmus yapmayın — erasmus yapmak ne demek lan?Umre mi bu?
 6. üçkagıtcılık nasıl yapılır — e ohaaa birader
 7. hemşire kanımı alırken — ben burdan bi fantezi kokusu aldım..
 8. rüyada burun sümküreni görmek — ne yedin yatmadan önce bilmem ki..
 9. eğer medeniyet açmaksa bedeni hayvanlar insanlardan daha medeni sözüne cevap — muhtemelen forumun birinde başörtüsü tartışması olmuş,bi üye mehmet akifin beyitini yazmış,bu arkadaşta altında kalmıyım diye bu yola başvurmuş,yazık ki ne yazık..
 10. erdal demirkıran kitaplarını nerede buluruz — tüm seçkin bakkallarda
 11. alım satım işleri için atasözleri — bu arkadaş muhtemelen işyeri açtı,duvara bi kaç manalı söz asıyım da karizmatik bi etki bırakıyım müşterinin üzerinde diye düşünüyo olmalı..Benden tavsiye,şunu yaz ; “Satılan mal geri alınır,ama problem çıkartırız” (Moğol Atasözü)
 12. nesguikli sütün zararı — “nesguikli” süt bence zararlıdır,ama nesquikli için bişi diyemiycem
 13. akıllı ol lan — peki abü..
 14. ÖĞRENCİ EVİ KANUNU — lütfen kaba yerlerimizden kanun ihdas etmeyelim..
 15. at kaptanlarinin cep telefonlar ve adresleri — agacım at kaptanı ne demek lan??
 16. savcilik kolay — nahhh kolay
 17. yemekleri taze yeriz — ne mutlu size!
 18. rüyada karpuzla menemen yapmak — aga nası bi rüya tabiri bekliyosun ki böyle bi durum için?
 19. dişi tavşan ile erkek tavşan aynı kafeste olurmu — olma mıı?Olur da,tek batımda 10 yavruya kadar yaptıklarını unutma!
 20. ilmi siyaset nasıl yapılır? — aga naptın sen ya?Bale yapmak gibi bişi değil ki bu!

6 YORUMLAR

 1. Sanırım artık son zamanlarda van minüt, davos, teğet, sürtünerek geçme, annemle nereye gidelim, açılalım mı kapanalım mı gibi cümlelerde aranıyor.. Yazı müthiş bu arada..

 2. Akıllı iş… Google’de en çok aranılan kelimeler üzerine yazılan bir yazı; bence çok da hoş ve yaratıcı 🙂 “Üç kağıtçılık” nasıl yapılır diye arayan varsa, “banka nasıl soyulur”, “milleti dolandırma sanatı”, “nasıl üfürük üfürülür” gibi aramaların da popüler olmasını ümit ediyorum…

 3. hehehehe 😀 erdal demirkıran kitapları nerede buluruz?-tüm seçkin bakkallarda..damardan girdin bea kalibre abi 😀 erdal demirkıran lafını duydum mu bişeyler olur bana da,emeğine sağlık bu arada,yazılarını sürekli okurum mantıklarımızın uyuşmasından olsa gerek ki moral veriyosun bana sağolasın valla 🙂

 4. Ahahah efsaneymiş hepsi 😀 Ben de baktım şimdi kendiminkilere bir de ne göreyim; “at gözlüğü ya da at şu gözlüğü” bunu arayıp gelmişler.. “Erkeklere hediye deniz yıldızı”, “Beybi Ruh”, “pencere çizikleri nasıl yok edilir “, “çizik kizlar” ve çok büyük oranla ismim-soyismim aranmış. Birileri beni araştırıyor sanırım, sürekli internette beni aratıyorlar.

CEVAPLA

İnsan mısın? *