İsterük İstemezük 6

10
843
 1. Balinalar karaya değil,karıya vursun,üresinler isterük.
 2. Erkek çocukları berbere gittiğinde,boyları yetmiyo diye,kıç altına koyulan şu tahtaya çare bulunsun isterük..
 3. BİM Le’ Cola’dan sonra,gariban içiciler için Le’ Bira çıkarsın isterük.
 4. Depresif Ergen Çiçekleri Blog açsın istemezük, ergen çiçeğinin açtığı blogta 45854 kere her ergen çiçeği tarafından yaşanmış duyguların ifade edilişini görmek istemezük.“Blog çok kötüyüm,ailem beni anlamıyor”,“blog intihar etmeyi bile düşündüm,offf dünya çok anlamsız,niye bu savaşlar?” E bi sktir git,tarih,siyasi coğrafya,siyasi tarih oku,anlarsın savaşların nedenini..Dünya “heyy yoww Peaceee Maaan” den ibaret değil,bu anlansın isterük..
 5. Örovizyon Bakanlığı kurulsun isterük..Madem bu işi bu kadar ciddiye aldık,resmiyete dökülsün,Örovizyon birincisi olamadığımız sene kabinede değişiklik yapılsın isterük!!!
 6. İsraf yapmak,yaptırıma bağlansın,hiç olmadı Kabahatlar Kanununa alınsın isterük..1 milyarlık telefon sahibi olup da,kontörsüz gezenler ılık şerbete yatırılıp,karınca yuvaları önüne bırakılsın isterük..Biz zengin bir millet değiliz,bu idrak edilsin isterük..

  10 YORUMLAR

  1. Depresif Ergen Çiçekleri,çok nadir bir tür olup,15 yaşında açmaya başlayıp,18-19-20’li yaşlarda çiçeklerini dökerler..

   Bu 5 senelik süreçte de,diğer insan evlatları için azap olurlar : )

  2. @lemar: Tamam da lemar,o cinsel organ,bi ata takılmamış ki..Balinada da,o cinsel organı kaldırabilecek bünye var : )

   Sende,bende olsa,altında ezilirdik bu bünyeyle :d

  3. 7.Mütevazi maskesini takınıp,her fırsatta pohpohlanma bekleyen,riyakarlıkta en üst mertebeye ulaşmış yaratıkları etrafımızda görmek istemezük,iç de dış da hiç olmazsa bire yakın olsun,eksilere inmesin isterük.çok şey mi isterük??? (kızdım bugün insancığın birine,ekleyesim geldi bu maddeyi…)

  4. Gerçeken de teknoloji harikasaı telefon almanın amacını anlamış değilim çok gerekliymiş gibi.
   Yalnız kalibre liraya geçeli 5 sene oldu sen hala milyardan bahsediyorsun 🙂

  5. 6.maddeyi tuttum.başbakana götürelim bu teklifi kalibre 🙂 ben telimi vermem ama,kontörüm de yok bu arada.bunun tek cezası karıncalara yem olmak mı yau?bi daha düşüniym ben şu işi 🙂

  CEVAPLA

  İnsan mısın? *