Kabe Moonwalk’la Tavaf Edilmez!

5
553

Konu başlığı,çok değil,bundan 20 sene sonra Atasözü olacak..20 sene sonrasının potansiyel Ata’sı olarak bu atasözünün mealini yapmayı görev bildim..

mowtown25moonwalk

Açıklaması:Her şeyin bir usulü vardır..Artislik yapılmıycak yerde,artisliğin lüzumu yok.Cemaati galeyana getirme birader..Kuralına göre oyna,gibi bişiler..

Bundan 2 ay evvel,klasik bir haber tekerrür etmişti..Bu haberler arada tekrarlanır..Genelde Amerikalı ünlüler,birden müslüman olmuştur..Bu haber ama nedense hep bizim Türk Haber sitelerinde yer alır..

2 ay evvel de Micheal Jackson abim,Türk haber sitelerine göre müslüman,Rus Haber sitelerine göre Ortodoks,Uzak Asya’ya göre Tao’ya yönelmiş,İrlanda haber kaynaklarına göre de Koyu Katolik’ti..

Bi ara da Mike Tyson dayıyı müslüman yapmıştık..

En bombası da Snoop Dogg oldu..Snoop Dog  müslüman olmuş,atmıyorum lan,al sana kaynak

snoop-dogg-muslim Aga adam P.I.M.P klibinin sahibi değil miydi?Kim sana irşad ve tebliğ yaptı da imana geldin..Hızır gözüktü adama sanırım.

Aga şimdi ne gider be,düet albüm düşün,Yusuf Islam,Snoop Dogg,Michael Abim..Albümün adını da ben koyuyorum; Şol Cennetin Irmakları..

Müslüman oldukları haberleri yayıldıktan sonra,kendileri bi açıklama yapmıyorlar,kabul etmiyorlar,red te etmiyorlar..Ama İslam’ın tanıtılması bakımından Micheal Abi’min büyük hizmetleri olacak..Aga şimdi hayal et Micheal Abi’m imam ve arkada cemaat,ve Michael Abim Rüku’ya şöyle gitse,kafadan 10bin kişi dakkasında imana gelmez mi?

michael-jackson-smooth-criminal-lean

5 YORUMLAR

  1. hocam bu ilk yorumum yazılarını beyenerek okuyorum.snoop amcam müslüman olmuş bide türkçe öğrenmiş elindeki kitaba bakarsak:) başarıların devamını dileyerek hoşçakal

CEVAPLA

İnsan mısın? *