Ülkemizde Turizm Kadına mı Dayalı?

8
611

Turizm işi içinde olan bir arkadaş bahsetti geçende (adını vermem,merak etmeyesin 😀 ) Kemer’de bi Club’ta (Kulüp değil yalnız club,dikkatini çekerim) belirli günlerde Ladies Night diye bir olay varmış..

İyi oku,Leydiz end Centılmını Nayt değil,yalnızca Leydiz Nayt..

Ladies Night şuymuş efenim,ben de yeni öğrendim.Bu gecede Club’a giriş,belirli bi limite kadar içkiler,bayanlara ücretsiz,beleş,free..

Amaç ne peki,kadın hakları ya da işletmecinin kadın olmasından kaynaklanan bi ikram mı? I-ıhh değil tabi ki..

Amaç şu; bu ladies night’ı duyan yurdum ABAZAN TOPLULUĞU,”kadın kadın kadın,saldırın,hurraaaaa,diye o gecelerde club’a abanıyolarmış.Dolayısıyla bayanlara ücretsiz giriş imkanı sunan işletmeci,zararını bu ABAZAN güruhundan çıkarıyormuş..

Bir de bu Rus Hatun olayları var tabi..Efenim Rus’ların ekonomik durumu ortada,ama eli sallasan bu tatil yörelerinde Rus’a çarpıyormuş..Rus hatunlardaki mantık şuymuş,burda bi Türk erkeği bulıyım,ona bir şeyler veriyim (ne veriyo bilmiyorum,annadın sen) o da bana tatil sürem boyunca baksın..Vay be ,o ondan yararlanıyor,o ondan..Süper!

Bi olay daha varmış,adı da Meeting Party!

Bu partide Club’a giren herkese bi numara veriliyormuş.Dev bi ekran kurulup,cep telden mesaj çekiliyormuş,misal 843 benimle evlenir misin? 742 Hepsi senin mi? 999 ben de geliyim 1000 olalım gibi..Sonra bu şahıslar club içinde birbilerini arıyorlar,buluyorlar,sonra büyük ihtimal keçileri bağlıyolardır..

Türk Turizmcisinin bu parlak zekası beni benden aldı..

Kadının metalaştırılması daha ne kadar sürecek acaba?

Her yerde böyle..Ulan süpermarkete gidersin,ürün tanıtımı olur,hoş bi hatun koyarlar.Araba fuarı olur,arabayı hatun tanıtır..

Ya Zeka seviyesi Mars’taki su miktarı kadar bile olamayan bir manken nası olur da araba tanıtabilir bana?Arabanın ön kaputuna uzanıp yırtmaçlı etekle poz vermek mi tanıtım?Koysana sen oraya kaportacı Hasan Ustamı..Anlatsın sana,egzosttan girsin,diferansiyelden çıksın,şafttan girsin,krank milinden çıksın..

Yeter artık be vallahi yeter..KADIN DERNEKLERİ!Size diyorum KADIN DERNEKLERİ,buna tepkinizi gösterin.Bir erkek olarak ben utanıyorum bundan,sesinizi çıkarın bu hayasızlığa..Yeter DİYİN!

8 YORUMLAR

 1. :)) merhaba web siten güzel olmuş,eline diline beynine sağlık.bu arada kadınların reklam her türlü erzak erdavata boy göstermeleri benide steres yapıyor ya.burada da aileye,eşlere,abilere iş düşünüyor.:)))
  ama öncelikle tabiiki eğitim.kadınada erkeğide.
  iyi çalışmalara diliyorum.
  sık kullanılanlar listesine ekledim.sanırm yazılaarının takipçisi olacağım.

 2. Okulda ki bi hocamın dediği gibi ” KİŞİLİK ve DİŞİLİK arasında ki farkı sakın unutmayın ” Aslında anlattığınız ve gördüğümüz bu sapkınlıklar tamamen bunun karıştırılması sonucu ortaya çıkıyor bence..Daha doğrusu karıştırmak değil DİŞİLİK uğruna KİŞİLİĞİ feda etmek..Mutlaka orta okul/Lise hatta üniversite ya bi dakka en doğrusu hayatın her noktasında görmüşsünüzdür -Kız bulunduğu ortamın en popüler yada en çalışkan,zengin,havalı vs. çocuğunu elde etmek için bütün dişiliğini ortaya koyar ve genellersek sonunda kullanılıp atılır..Yada bir işte patronu baştan çıkarıp istediği maaşı yada mevkiyi elde etmek için yapılanlar..
  peki neden her yerde var bunlar KİŞİLİK ve DİŞİLİK arasındaki çizgi çok mu ince_? Hayır kesinlikle çok kalın..
  SelametLe…

 3. barlarla anlasmalı hatunlar vardır bide… hatun gelir locada oturup en pahalı içkiyi açtırır..(jw blue label 1000 ytl den acılıo muşşş!:S) sooracıımaaa bi iki saf sap gelir “ahaha gel masamızaaa danss dansss biraz daha içki” fln derkenee “e hade uyumaya gidelim” diolar!! tabi türk erkegi masadaki kadına hesap ödetir miii??? aslaaa!!! hesap ödenio o clubtan cıkınca gercekten nereye gidilio bilemiorum ama hatun ertesi akşam bardan yüzdesini ve aynı locadaki yerini alır;)

 4. Agacım daha neler oluyor nelere benzemez. Bir içki uğruna neler yapılıyor neler. Sen bir de Barmenlerden dinleyeceksin tatil olayını. İnanır mısın 1bira bu kadar mı verilesi olur anlamış değilim… Aman işte önüne gelen içiyor sonra kalkıp bana ayyaşsın diyorlar. Ulan herkes benim kadar ayyaş olsa bu ülkede çok şey değişirdi…
  Kadın dernekleri ne hikmettir uyurlar. Ya gün yaparlar, ya dantel. Kadınlar bir sex objesi olarak gösterilir, sex objesi olarak kullanılır. Ancak nedendir bilinmez kadın dernekleri huop napıyorsunuz lan siz diyemez. Ondan sonra kadınlar eziliyor denir. Eee siz üzerinize düşeni yapmazsanız daha çok ezilirsiniz.
  *Dediğin gibi manken tanıtır arabayı. Arabayla sevişiyormuşçasına görürsün mankeni. Küfreder geçersin…
  *Diskolarda barda abazanları yolmak için her türlü kadınsal ataklar yapılır, abaza bu bunu da zaten yer, söylenir geçersin…
  Ama ne yazık ki bu düzen değişmez. Kendi çevremden ufak bir anektod: (Yaşanıldı)
  Arkadaş: Abi ruslar gelmiş ant.ya geceye akalım…
  Ben: Ulan eşşolueşşek sana mı geldiler…
  Arkadaş: Abi rus diyorum…
  Ben: Hayvansın diyorum si*tir git bir daha da arama…
  Arkadaş: Ama abi rus…
  Ben: Ulan halen rus diyor…

 5. şimdi şu noktaya takıldım ki durum vahim…
  hasan usta nası anlatsın diferansiyeli türevi?
  onun işi toplama çıkarma hadi çarpma da olsun nereye kadar?

  agacım bunu da geç. ama fikir güzel uygulama yok.
  ben nie hiç göremiyom
  bende istiyom.
  tabi anlamıyonuz beni, her kuşun eti tatlıdır deyip bitiriyorum vurgumu elime kızgın yağ basaraktan…

CEVAPLA

İnsan mısın? *