Utanmaz Kızlı-Erkekli Kitlesi

0
781

Sayın Başbakanımız’ın kızlı-erkekli öğrenci evleri hakkındaki tavrını destekliyor ve yetersiz buluyorum. Yalnızca öğrenci evlerine müdahele ile muhafazakar demokrat yapımıza zeval gelebilir. Bu sebeple Sayın Başbakanımız şahsında hükümete nacizane önerilerim olacak. Eğer bu önerilerim de dikkate alınırsa muhafazakar demokrat paternalist devlet yapısı iliklerde daha iyi hissedilir.

1) Öğrenci yemekhaneleri de ayrılmalıdır. Kızlı-erkekli aynı yerde yemek yenmemelidir. Şahsen tüm masumiyetimle bir erkek olarak pilavımı kaşıklarkene, karşı masadaki şeytan kisvesi altındaki dişi kişinin tabldotda sunulan meyve olan muzu ısırarak kamuya açık yerde yemesi bende nefsi uyanmalara sebebiyet veriyor. Mazallah.. Erkek-kız aynı yerde yemek yememeli.

2) Toplu taşımada da kız-erkek öğrenci ayrımına gidilmeli. Biz bilmiyor muyuz sanki “Ya Tuğba istersen fakülteye gidene kadar sana Borçlar Genel’i özetliyim, nasıl olsa 40 dakka yolumuz var” kisvesi altında Tuğbalar’ın mağduriyetini. Tuğbalar’ı yedirtmeyiz. Erkek ayrı otobüse-minibüse, kız ayrı otobüse-minibüse binmeli.

3) Öğrenci kulüpleri de ayrılmalıdır. Ne o öyle folklor kulübünde el ele oynamalar falan? Oynayacaksan efendi gibi erkek erkeğe halayını çek, solo zeybek oyna. Neden illa el ele tutuşuluyor? Oradaki bir elektriklenmeden doğan seks üzerine biz o çocukların ailelerine nasıl hesap veriririz? Veremeyiz. Kitap okuma kulübüymüş. Yahu bunun kulübü mü olur? Alırsın kitabını okursun evinde, yurdunda. Neden illa toplu okunuyor o kitap? Biz bilmiyor muyuz “Hakan akşam bize gelsene kitap falan okuruz, kulüptekileri pekiştiririz” teklifinin altında neler yattığını. Benim Hz. Yusuf ahlakındaki Hakan’ımı Züleyhalar’a mı teslim edeceğiz. Asla.

4) Aynı amfide derslere de el atıcaz inşallah. Ders anlatımı esnasında çok fazla kesişme olduğunu tespit ettik. Dersi dinlemiyor, amfinin tepesinden amfinin ucundaki benim masum öğrencimi kesiyor deyyus. Oysa ayrı sınıflarda eğitim olsa, hem benim akademisyenim fazla derse gireceği için daha fazla para alır, hem de kesişmeden doğan zaman kaybını sıfırlayacağımız için kesin Higs Bozon’u falan çarpıştırırız, acayip ilerleriz. Müthiş olur.

5) Plajlarda kızlı-erkekli denize girildiğini de farkettik. Hiç tasvip etmediğimiz bir durum. İnşallah plajları ayırıcaz ve su altı müdahele timimizle de ayrılan bölgeler arası geçişi önliycez. Yalnız su altında bibergazının etkisiz kaldığını gördük ve şu an başka bir madde üzerinde çalışıyoruz. En ekonomik yol olarak, sınırı geçmeye çalışanların göbeklerine göbeklerine mor denizanası fırlatıcaz.

Sayın Başbakanım, şimdilik elzem önlemler bunlar. Muhafazakar demokrat yapımız gereği sınırlamalarımız tabi ki bunlarla sınırlı değiller. İnşallah bu tür ahlaksızlıklara son vererek çiçek gibi bir ülke yaratıcaz. Sadık kulunuz kalibre

Not: İroniden anlamayan nesle aşina değiliz.

CEVAPLA

İnsan mısın? *