Agharta,Elektromanyetik Savaş Başladı

1
1008

Agharta

Kitabın resmi tanıtım kısmını geçiyorum,sen  de bulabilirsiniz google’dan falan..Kitaptan ilgimi çeken yerleri paylaşıcam..

…Elektromanyetik silahlarla sadece uçakları değil,uyduların bile düşürebileceğini söyleyen Prof. Dr. Şeker,özellikle ABD’nin son yıllarda elektromanyetik silahlarla ilgili çalışmalarına hız verdiğini belirtiyordu.”Sadece uçakları değil,uzaydaki uyduları bile düşürebilirsiniz.Size ilginç bir olay anlatayım.Bundan üç yıl önce Bursa’daki bi yerel radyonun anteni,Fransa’nın uzaydaki uydusunu son derece kötü etkiliyordu.Ve bu durum iki ülke arasında bir diplomatik krize neden oldu..

…ATEŞ TOPLARI: …Doç. Dr. Mikdat Kadıoğlu (İTÜ Meteoroloji Müh. Bölümü) “1954’te yapılan bir araştırmaya göre dünya ışıklarının yüzde 80’i jeolojik kırıkların olduğu bölgelerde gözleniyor.Bir teriye göre,tektonik stres,kayaların ısınmasına ve dolayısıyla içindeki suyun buharlaşmasına neden olmaktadır.Kuvars kristali gibi piezo elektrik materyaller de,tektonik sıkışma anında elektrik üretir.Bu elektrik buharlaşan su ile birlikte yeryüzüne çıkar ve bir dünya ışığı olarak görülür.”

Prof. Dr. Emin ÖZEL (TÜBİTAK Uzay Teknolojileri Başkanı)

…Bu iddialar gayet makul.Ben Gaziantep’te kameraya çekilen şeyin yıldırım topu olduğunu tahmin ediyorum.Bu ışık saçan bir plasmadır,bazen patlayarak kayboluyor.Piezo elektrik enerjisiyle oluşan ışıklarla ilgili ayrıntıyı bilmiyorum ama bilimsele yakın.Bunlar bence de makul açıklamalar..”

“Oysa bir ihtimal daha vardı”

Bir ihtimal daha vardı diyor Aydoğan Vatandaş ve Elektromanyetik Silahları anlatıyor..Kitabı okumanı tavsiye ederim..Komplo Teorilerinden çok araştırmaya dayanıyor,uzman kişilerin görüşlerinden faydalanılmı..

Bu Aydoğan Abimin diğer tavsiye edeceğim kitapları ise; Apokalipse ve Armagedon

1 YORUM

 1. Ogame oynayanlar bilirler: gaus topu, plazma atıcılar…
  Bunlar fazla uzak değil, hatta internette 400$ a emb’ nin ( elektro manyetik bomba) nasıl yapılacağını anlatan siteler bile var. Ne güzel değil mi 400$ ver, insanlığı 200 yıl geriye götür 🙂
  işin güzel tarafı insanlara bir zararı yok ( bildiğim kadarıyla). Tek etkisi elektronik aletlerin son kullanım tarihi patlamanın gerçekleştiği an oluyor. İşin bir diğer güzel tarafı da; hani 3. dünya ülkesi dediğimiz ülkeler varya, işte tüm dünyayı kasıp kavuran bir patlama olursa onlar en gelişmiş ülke düzeyinde olacaklar. Nede olsa elektronik aygıtlara ihtiyaçları yok, oysa biz öyle miyiz¿ Kıçımızı temizlemek için bile elektriğe ihtiyacımız var.
  Okuduğum güzel bir seneryo vardı, sizinle paylaşmak istedim birden:
  Amerikan merkez bankasının yakınlarında bir emb patlatılıyor ve dünyanın en büyük ekonomisi sarsılıyor, bu da bazı ekonomilerin çökmesi ( örneğin Türkiye ‘neden olmasın¿’) anlamına geliyor vs vs vs…
  Not: Bu olayı Discovery Channel da güzel bir örnek olayla anlatmışlardı: yolunda giden arabayı birden durdurmuşlardı 🙂

CEVAPLA

İnsan mısın? *