Bir de böyle olsa ya 4

2
421
 1. Erkekler için istenmeyen tüylere HAYVANSAL ÇÖZÜM olsa ya,AYI-DER,hişşttt haafız bu süper haber..Slogan bile hazır..
 2. Çiğ süt emmiş insanoğlunun makus tarihini değiştirmek adına,yeni doğan 100 bebeğe 6 ay boyunca kaynamış süt içirilse ya?
 3. Yemekte salça,kadında kalça,iddaa kuponlarından hep Barça banko olsa ya,iyi para veriyo..
 4. İşlerin kötüye gittiği zamanlarda “Pause” a bassak,ama zaman akıp gitse,en güzel yeri yakaladık mı devam ediversek ya?
 5. Maddelerle insanları özdeşleştirmekten vazgeçsek ya..Her ney çalan dindar olmadığı gibi,her saksafon çalan da seks manyağı değildir..
 6. Yemekteyiz programına benzer,İçmekteyiz,İçiyoruz Güzelleşiyoruz,İçtikçe içesim geliyor gibi programlar olsa ya..İlla alkol değil agacım ya,çay demlemek bile maharettir..
 7. Bayanlar,sevgililerine bir şey örecekse,ilk atkı örmekten vazgeçse ya..Ulan hem en basiti,hem de upuzun örüyorsunuz,bi de ilk deneyimizin,bi boka benzemiyor..
 8. Camilerde galoş uygulamasına geçilse ya,abdest aldıktan sonra,çıplak-nemli ayaklarla basılan yerlere secde etmek zorunda kalmasak ya..
 9. Yatak odasını kız tarafı,çamaşır-bulaşık makinesi tv’yi erkek tarafı alır saçmalığına bi son verilse ya..İki kişiyi birleştirecekken,TARAF tutmanın manası var mı?
 10. Yurt dışından döndükten sonra,bavulunda uçtuğu hava yolunun check-in yapışkanıyla 6 ay gezinenler bi güzel dövülse ya,görmemişliğin manası yok,hele hele Kamil Koç’un bagajına o bavulu verirken “Bakın lan,abiniz yurt dışına gitti,karizmam tavan” bakışlarına hiç gerek yok..

2 YORUMLAR

 1. üstad saksafona koptum:D
  harbiden çok maddesel düşünüyor insanlar..

  Benim Michael Jackson yaptığımı duyanlar da “Top musun olum sen?” dior.. alakaya maydanoz

 2. İlginç yaklaşımlar, gel gör ki espri ile karısık gerçeklik payı olsada, bunları hayata geçirecek arıza insanlara ihtiyaç var.
  Bazen diyorum tbt dan devlet idarecisi olsa ne olur :/

CEVAPLA

İnsan mısın? *