…diyen ölsün -2-

6
598
 1. Siyasi liderler hakkında konuşurken “bundan evvelkiler de çalıyordu,biraz da bu çalsın bakalım” diye savunma yapan ölsün..
 2. Buzdolabının içini dolduracak gıdası olmayana A+ Enerji Sınıflı Buzdolabı yardımı yapan zihniyet ölsün..
 3. Halan Türk halkının “kaldırım-asfaltla” beslenemediğini öğrenemeyen Belediyecilik anlayışı ölsün..Biz kaldırım yemiyoruz güzel kardeşim,paramızı çar-çur etmeyin..
 4. Asgari ücretle çalışan işçiden azami verim bekleyen işveren ölsün..Ne kadar ekmek,o kadar köfte..
 5. Süte-su,mazota-yağ,yalana-yalan katan insanoğlu ölsün,kattıkları içersinde boğulsunlar..
 6. Hemen yanıbaşındaki ülkede 3-4 yaşındaki bebeler bombardıman korkusundan “altına sıçarken” yaptırdıkları altın kaplama klozetlerde gerçekten “ALTINA sıçan” Suudi zihniyeti ölsün,derhal ölsün..
 7. Yazımı oldukça basit olan “poğaça”yı,poaça,bohaça,poğça,poaça şeklinde yazan bilimum fırıncı esnafı ölsün..50 sene oldu,bir isim üzerinde ittifak edemediniz be agacım..
 8. Yayın akışının 12 saatini “Bez Bebek” e ayıran TV kanalında,yayında-yapımda emeği geçenler ölsün..Gidin arka bahçenize taze soğan-fasulye falan dikin,daha hayırlıdır..
 9. Sivilcilere hala çözüm bulamayan Tıp Camiası ölsün..Milyonlarca gencin ergenliğini kabusa çevirdiniz arkadaş,yok mu lan bunun bi dermanı?
 10. Her gördüğü kıza av gözüyle bakan,her gördüğü erkeğe de avcı gözüyle bakan bireyler ölsün,ulan beşeri münasebet diye bir şey bırakmadınız,iki kelam edilmiyor..

Sürçü Lisanlarım Işık Hızıyla Kaçacak Yer Arar..

6 YORUMLAR

 1. – mali müşavirlik sınavında baraj 60 ken bizi 59, küsürlerle bırakan tesmer sınav komisyonu ölsünnn….
  – cami yada okul yaptırıpta arkasından esrar eroin satan insan bozmalarıda en başta ölsün..
  – sigarayı satıpta üstüne kısırlık yapar diye yazanlarda ölsün…(bi zevkimiz var zaten onunda içine ediyolar)
  – sahilde çekirdek yiyip kabuklarınıda yere atanlarda ölsünler ( poşet denen bişey var al içine at o kadarmı kafan basmıyo)
  – ormanları yakıpta geri boş araziyi yeşillendiricez diye satınalıpta ev dikenlerde ölsün ( ki zaten onların hiç yeri yok bu dünyada diye düşünüyorum)

 2. bez bebek beşinci boyut 11 inci boyut izdivaç(evlendirme programları) sabah sabah seda sayan izleyen izleten yataklık eden ne hali varsa ONU GÖRSÜN…
  (ölsün desem şimdi Türkiye nin yarıdan fazlası ölecek)

 3. 10.madde bu saatten sonra zor değişir kalibre…Erkek av arayan dişilerle dişi av arayan erkekler mıknatısın zıt kutupları gibi birbirini çeksin diye dua edelim..Dua kabul olursa geri kalan kesim beşeri normal bi yaşam sürebilir tahminimce…

 4. 16-Okuyup da nolcan deyip yeni mezunları eliyle gösteren bozuk zihniyetler de ölsün(herşey para mı ulan?)
  17-Çocuğuna bi kalem bi silgiyi çok gören kahvehane babaları da yerin dibine girsin,ölsün,yok olsun.(adam akşama kadar çay zıkkımlanır orda,evladına gelince yok,ne işe yararsın ki,sen de yok ol o zaman!)
  18-Yemek yerken erkek çocuğuna daha fazla yedirip kız çocuğunun kafasına vurup ağlatan o pislik herif varya,o da ölsün,gebersin…(adam resmen kızına yemek yedirmediya,insan mı şimdi bu?)

 5. 11-Kamuya alacağı personel için ve özelliklede emniyet ve orduya eleman alımlarında hala öss soru mantığını kullanan dar kafalı zihniyet ölsün…

  12-11 senelik öğrencilik bilgilerini 3 senelik bir zaman diliminde değerlendiren dar kafalı zihniyette ölsün…

  13-Kelliğe çözüm bulamayan doktorlarda ölsün. (Saçımı uzatmak istiyorum :/ )

  14-Yıllarca Türkmenlerimizin çektiği onlarca çin zulmunden hiç bir zaman bahsetmeyen, ama filistini seçim zamanında, bazı kesimlerin ekmeğine bal sürmek için, bizlere sunan medya zihniyeti de ölsün.

  15-Bana vermeyen (Kalbini), lise deki o kızda ölsün :/

CEVAPLA

İnsan mısın? *