Kolay değil bu işler..

5
568
 • Becerebilenler sevsin,yüze göze bulaştırılacak şey değilmiş bu,bulaşacağı bi yer varsa,gönülmüş o,diğer bulaşan yerlerde “bok sıçramış” gibi duruyor..
 • Yakıştırabilenler söylesin “seviyorum”u,diğer türlü olmuyor.Ha kusuyorum demişsin,ha seviyorum,ikisi de fiiliyat sonuçta..
 • Fedakar olanlar “canım” desin bir tek..Canı kıymetli herkesin..Kıymık batınca ahh diye inliyorsun ulan,e bana “canım” diyorsun,bana neler batıyor farkında mısın,girenin çıkanın hatti hesabı yok,”canım” dediğin kişinin canı çıkmış,senin haberin yok!
 • “Bir ömür seninleyim”i en kızgın anında sana sadece 1 dakika dayanabilen söylesin..3 kelimelik avutma cümlesi değil bu,ömürlük vaad..Ömürlük vaadi yerine getiremeyecek olan,az ömründen ömür çalmasın,en kibar tabirle “defolup gitsin”
 • “Birtanem”i söyleyen,tereddütleri bi kenara bıraksın..İşi-ailesi-arkadaşları ve senle tercih yaparken düşünmeden “sen şıkkını” işaretlesin..Birtanem demek emek ister,emeği falan geçtim,o emeği verebilecek göt ister..Bi tarafı yemeyenler demesin..!

Bu yukarıdakilerini saydıklarımı beceremeyip birbirini sevdiğini sananlar,ancak evlenir..Hakkını verenler AŞK’la kavrulur..Kime göre,neye göre mi?Bana göre tabi ki lan,ha ben becerebiliyor muyum,hayır..

5 YORUMLAR

 1. anlatıldığı türde bi insan yok varsa da eminim karşılığı tekme olmuştur malum bizim insanımız şımarıktır hafiften sevildiğini hissettimi buza döner

 2. Anektod:
  Gerçek bir akıl yalanlar ve yanılsamalar arasından kaybolmadan yolunu bulur.Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir.
  Becerebildim mi bende henüz değil. Ama yandım mı?Yandım öyle böyle yanmadım. Şimdi sıra küllerimden doğmaya geldi.

 3. Artık insanın karşı cinse hissettiği en ufak bir yaklaşımın adı aşk olmuş. Köhne düşünceler içindeki bilinçsizler, hissettiği duyguları bile dillendiremezken, bu kadar kutsal bir duyguyu kirletir oldular.

  Aşk bu kadar basit bir olgu değlidir, sadece yürek acısı ve göz yaşları ile ifade edemeyiz aşkı, onun kendi sorumlulukları ve tanıları var.

  Aşk, sadece üç noktadır gerisi boş

CEVAPLA

İnsan mısın? *